Kentucky

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Kentucky kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Kentucky

Kentucky on osariik Ameerika Ühendriikide kaguosas, kus Frankfort on selle pealinn, mis piirneb põhjaga Ohio, Illinoise ja Indiana vahel, lõuna pool Tennessee, Ida-Virginia ja lääne poole Missourist ja ida pool Appalachi mäestikust. Riigi suurim linn Louisville korraldab Kentucky Derby, kuulsa hobuste võidu, mis toimub Churchill Downs'is.

Kas otsite Kentucky müügiks müüdavat kinnisvara ja soovite teavet kinnisvaraturu kohta?

Sa pead teadma, et pärast rekordilist aastat 2017 jätkas Kentucky kinnisvaraturg oma tugevat müügi kiirust ja väärtusi jaanuaris.

 Jaanuaris jaanuaris Kentucky müügiks müüdud kinnisvara kogumüük oli suuruselt teine. Kuigi kodumüük on aasta esimesel kuul veidi vähenenud, on tegevus paljudes riigi osades endiselt tugev ja ajaloolistel kõrgustel, hoolimata varude vähenemisest. Sellel aastal peaks turg jätkama head liikumist ja see suureneb veelgi, kui müüdavate kodude arv suureneb, eriti uute ehitiste kaudu.

 Kogu Kentucky müüdud kinnisvara keskmised hinnad tõusid jaanuaris 4,6 protsenti, mille tulemuseks oli kõrgeim keskmine hind.

 Eluasemete täielik puudumine ja selle mõju kõrgematele eluasemehindadele on muutnud müügitegevust enamikus Ameerika Ühendriikides eelmisel kuul. Kuigi hea uudis on see, et ostjaliiklus on isegi tugevam kui eelmise aasta alguses, ei toimunud müük riigi tasandil, kuid jäi eelmise aasta jaanuaris kaugele maha. On selge, et liiga paljud turud on praegu vähem taskukohased ja vajavad hädasti uusi varusid, et kergendada kiiret hinnatõusu.

 Kentucky'is on juurdepääs siiski vähem problemaatiline kui paljudes riigi osades. Kolmes suurimas suurlinnapiirkonnas, Louisville, Lexington ja Põhja-Kentucky, olid keskmised eluasemehinnad ikka veel 30-35% madalamad kui Ameerika Ühendriigid tervikuna.

Kentucky turul müüdava kinnisvara turg muutub muutuvate ilmastikutingimustega konkurentsivõimelisemaks, ostjad otsivad jätkuvalt Kentucky müügiks müüdavat kinnisvara ja silmapaistvalt jääb lubadus kõrgematest intressimääradest. Kes kavatseb sel kevadel Kentucky müügiks kinnisvara osta, peaks varsti hüpoteek saama ja vastupidi, müüjad, kes kevadel või suvekuudel oma kodu tsiteerivad, peaksid nüüd ettevalmistusi tegema, et ta oleks valmis minema, kui ta saabub. loetelu. Heas vormis majanduse puhul ennustan, et Kentucky omadused jätkuvad aastaringselt pidevalt.

 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB